Skrytá poselství andělů a jejich promluvy

Je to pravda, zapomenutá kniha se opět dere zpět na povrch a zcela jistě se tak stává nejstarším projektem Bimbiho Studia. A že jste na ni mnozí z vás zapomněli? Čtěte dále její anotaci a odpovědi na otázky, které by čtenáře mohli zajímat?

Anotace

Jeremy Joe je hlavní postava shrnující životní události z různých úhlů pohledů. Jedná se o skutečného člověka ovšem v knize vystupuje jako postava obohacená také o své druhé Já, které je smyšlené. Nebo možná jen ukazuje nevídané umění, jak být nad věcí?  

Tvorba zabrala 10 let a čtenář tak může lehce usoudit, kdy a jaké pokroky v duševním vývoji Jeremy podstoupil a následně pochopí, proč se od groteskního dětství přesouvá k existenčním otázkám.  

Od zpovědi k přiznání až k poděkování sobě samému Jeremy provede nejednoho čtenáře a je víc než jasné, že mnoho obdobných událostí máte již za sebou. Ovšem vnímáte je, tak jako on?  

autor: Jaroslav Hejč

Zde jsou odpovědi na vaše otázky!

Jak starý je projekt?

Už mnoho z Vás by si ani nevzpomnělo, ale já vím přesně že je to 10 let od vzniku prvních odstavců knihy pod prvotním názvem Milující rodina. Ostatně je to název první kapitoly.

Co tě inspiruje?

Jednoznačně život, ale musím to i tak podrobněji vysvětlit. K první kapitole mě inspiroval obdobný úryvek, který jsem letmo zahlédl na sociální síti Facebook v době mé maturity.  

Druhá část, která následně dala i jméno celé knize vznikla zásluhou především Ivetky, moji bývalé vedoucí v práci. Dnes spíše má vedoucí životem, která se stala nedílnou součástí mého Já i přes to, že se nyní moc nevídáme. 

Třetí úsek vznikl vstupem nové osobnosti, řekněme možná podivína, do mého života a jeho samotnou osobností nevědomky spustil další tok asociací, které museli na svět. 

Jak je dlouhý rukopis?

Spojení jednotlivých částí bylo složité a intenzivně pracuji na korekci. V současné době mám 40 stran A4 čistého textu ale chci ještě 20 doplnit. Poslední kapitola je rozepsaná. Vím, jak bude pokračovat, ale to vezme ještě chvíli čas.

Takže jaký máš termín?

Do 2 let. Vím, je to dlouhá doba, nicméně korekční úpravy a následná spolupráce s nakladatelstvím nebude nic lehkého. 

Bude kniha pokračovat?

Zřejmě ano. Už teď vím, že pokračování jistě přijde a naopak ukáže zcela odlišnou tvář a rovněž i úhly pohledů. Řekneme, že mince se otočí a přeskládáme žebříček priorit. Nebudete nakonec i vy nakloněni té druhé straně 

Z anotace víme, že Jeremy Joe jsi ty a částečně jde o fiktivní postavu. Proč jako jediný neuvádíš své pravé jméno?

Je to kniha o lekcích a upřímnosti. Odpovězte teď sami sobě. Zvládli byste být naprosto upřímní a objektivní sami k sobě? Do fiktivní části postavy tak profiluji objektivní stránku věci, která se mě také týká a pro zachování co nejpřesnějšího výkladu jsem tohle zvolil jako způsob předejít neobjektivnosti nastíněné události.

Poradíš nám, jak knihu číst?

Určitě si dejte čas, a to i mezi kapitolami se nebojte vynechat pár dní. Často musíte číst mezi řádky abyste pochopili návaznosti. Hledejte pozitivní smysl ve větách, které se jeví drasticky. Mnozí prožijí emoční disbalanci, tak pro takové doporučuji ideálně teplý čaj a komedii před spaním.   

“