Jak Bimbi vznikl a proč?

Vždy spolu, třebaže ve štychu!

Vítejte na stránkách Bimbiho Studia, které vzniklo v září 2022, a to zcela náhodně, kdy jsem si ke kulatým 30 narozeninám vybavil malé domácí studio s účelem se jednoduše pobavit.

Přesně 30.9.2022, tedy v den narozenin čirou náhodou vzniká první audio soubor podcastového typu, který zve členy rodiny na oslavu. Tímto dnem zcela nepředvídatelně zahajuji počátek mnohem většího projektu. Částečným výsledkem je samotný vznik těchto webových stránek.

Práce se samotným audiem mě dotlačila až k nutkavému pocitu umět editovat i video, natáčet jej, upravit si své fotky, naučit se tvořit webové stránky a ještě navíc mě donutilo v pokračování dlouho očekávané knihy, která však byla před léty odložena na neurčito.

K samotné odpovědi na význam těchto stránek plných bizarních výsledků mé tvorby musím zdůraznit, že se jedná především o moji osobní formu praktického užívání moderních nástrojů na úrovni hobby a Bimbi je po celou tuto dobu při mě. U svého pána a je mi nejen oporou, ale také stále častěji potřebným figurantem před kamerou za účelem pořízení důležitých vstupních dat, jejich následnou úpravu a mě tudíž slouží k rozvíjení zkušeností, studovaných výhradně na internetu. Jsem tedy živým důkazem toho, čeho je sám internet schopný v případě skutečného zájmu.

Všem přeji mnoho zábavy a upozorním neznalé, že samotná videa jsou převážně tvořeny nepravdivými událostmi spojených vystřižením ze skutečného kontextu života jednotlivců. Ničemu prosím nevěřte, záměrně děj upravuji dle aktuální nálady a příležitosti k užití neprobádaných funkcí editačních programů.

Bimbi a Jerry jsou tu pro Vás aby vám přinesli zábavu. Tak se prosím bavte a budeme rádi za kteroukoli zpětnou vazbu.

Přejeme krásný den,

Bimbiho Studio

 

Bimbi

„Neskutečný, už to bude pomale rok, co ze mě dělá kjeténa“.

autor: Bimbi

Jerry